piątek, 7 września 2018

Wrzesień w Kombinatorze

W Kombinatorze rozpoczynamy sezon jesienny. Wyjątkowy, bo zbliżający nas do obchodów 10-lecia klubu. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy.

We wrześniu ruszają Ręko-Czyny, czyli warsztaty DIY dla dorosłych, na których przygotujemy torby zakupowe ze starych t-shirtów (8.09, g. 15:00), lniane woreczki na żywność (15.09, g. 15:00), a glinianym donicom nadamy drugie życie (23.09, g. 15:00). Zajęcia poprowadzi Dagmara Czyż z Warsztatowini.
Ale wrzesień to nie tylko zajęcia dla dużych! Dzieciaki zapraszamy na Czytanie-Odkrywanie warsztaty, w których spotkanie z książką staje się pretekstem do pracy na emocjach. Już 23 września o 11:00 warsztat na podstawie fragmentu książki „Koala, który się trzymał”. Losy Koali staną się dla nas pretekstem do zajęcia się tematem strachu i
sposobów radzenia sobie z nim, a także pomogą nam rozbudzić ciekawość światem. Nie taki strach straszny - warsztaty dla dzieci 4-6 lat.


Rodziców z dzieciakami zapraszamy także na Muzyczne Podwieczorki, czyli koncerty nie tylko dla dzieci. Już 16 września o 15:00 wystąpi w Kombinatorze Fiksum Dyrdum - dwie dziewczyny, które pokażą, że muzyka ludowa nie musi być nudna. 

Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny! Liczba miejsc ograniczona.
Na zajęcia Ręko-Czyny i Czytanie-Odkrywania obowiązują zapisy się poprzez maila fundacja@faktorkultura.pl 


Brak komentarzy: