poniedziałek, 4 czerwca 2018

Paulina Bisztyga - koncert w Noc Teatrów

fot. Katarzyna Pałetko
Zapraszamy na koncert Pauliny Bisztygi, która z miłości do teatru i… do Nowej Huty zagra recital w Kombinatorze w Noc Teatrów już 16 czerwca o 21:00. Duża to radość gościć Paulinę w Kombinatorze. Jak sama przyznaje, zostawiła w NH sporo serca i dobrych wspomnień. 

Ten koncert będzie jak nasz wspólny spacer po nowohuckich osiedlach i parkach. Wypełniony autorskimi piosenkami Bisztygi oraz interpretacjami utworów Lhasy de Sela i Mercedes Sosy. Pełen klimatycznych dźwięków czas, do którego Paulina zaprosiła wyjątkowych instrumentalistów: Przemysława Sokoła - trąbka i klawisze - znany, między innymi, z projektów: Sokół Orkestar, Jazz for idiots czy współpracy z Justyną Steczkowską oraz Jacka Serczyka - gitara - z Hot D'Jazz Trio.
fot. Katarzyna Pałetko

Paulina Bisztyga – wokalistka, autorka tekstów, dziennikarka Radia Kraków. Publikowała w „Dekadzie Literackiej” i „Wiadomościach Kulturalnych”, redaktor naczelna Off Radia Kraków. Nagrała płyty: Nie ma co się bać, Proste jest prawo miłości, Z miłości
W swej twórczości czerpie z wielu dziedzin sztuki, łącząc różne formy działalności artystycznej. Nie podlegając aktualnym modom, konsekwentnie podąża własną drogą artystyczną.

Wydarzenie w ramach Nocy Teatrów 2018. 

Bezpłatne wejściówki: info@klubkombinator.com
Ilość miejsc ograniczona.

Kiedy: sobota, 16 czerwca 2018
Godz.: 21:00
Gdzie: Klub Kombinator, os. Szkolne 25,

Brak komentarzy: