piątek, 1 września 2017

Winylowe Wtorki #9

To już wrzesień! Przed nami 9 odsłona cyklu Winylowych Wtorków! We wtorkowe cieplejsze i ziemniejsze wieczory zapraszamy Was do siebie na zimne piwko i ciepłą herbatkę by posłuchać wszystkiego co dla uszu jest najlepsze. W tym miesiącu czeka Was mieszanka wybuchowa. Sami sprawdźcie! 

Wstęp wolny.

5 września g. 20:00
SELECTA PITI ( dancehall / reggae / jungle )

Dj, selector, promotor pochodzący ze stolicy naczyń emaliowanych - Olkusza. Organizator imprez głównie o charakterze jamajskim lub elektronicznym, na swoim koncie ma: Reggae Hight Voltage, Reggae Baza, Bass Wars, Southern Madness. Grał w ZetPeTe, Baza, Piękny Pies, Alchemia, Kawiarnia Naukowa, Art Cafe Barakah. Pituczczi jest, także rezydentem olkuskiego Koneser Pub. Razem z Jah Vestą grali również w krakowskim Radio 17. Piti miał przyjemność grać imprezy z m.in. Eastwest Rockers, Diego Cichy Don, Vavamuffin, Metrowy.


12 września g. 20:00
ROBART ( house / soul / lata 80-te/90-te )

Roberto Sannazzaro "Robart" pół Polak pół Włoch zaczął grać muzykę w 2011 roku. Jego muzyczną inspiracją są: house i soul z lat 80-tych i 90-tych oraz funk. W wolnych chwilach zajmuje się produkcja muzyki house i disco.


19 września g. 20:00DJ MAZUBAR (80-190 bpm / hiphop / new beats)

Dj, pasjonat pochodzący z Cieszyna. Inicjator i jeden z założycieli kolektywu audio-wizualnego Podaj Kabel. Swoją przygodę muzyczną rozpoczął w 1998 roku współtworząc cieszyńską podziemną scenę hip-hopową. Gra różne gatunki muzyki klubowej, o czym przypomina mu jego kolekcja winyli. Obecnie w jego setach można usłyszeć bass, deep, tech, groovy house, techno oraz juke/footwork.


26 września g. 20:00FONTEMSKI ( jazzfunk // soul // swing&bass )

Fontemski w latach 2000-01 współtworzył soundsystem Funk Fu. Napisał też książkę Sf "Przeholowana wyspa" która naśladowała płytę winylową i ma stronę a i b. Teraz zainteresował się basowymi odmianami latynoskiej elektroniki a także swing&bassem, wierny też jazzfunkowi i soulowi. Prywatnie scenarzysta i poeta krótkich form oraz promotor.

Brak komentarzy: