poniedziałek, 31 lipca 2017

Winylowe wtorki #8

To już 8 edycja naszych Winylowych Wtorków. W sierpniowej odsłonie czeka nas ich aż 5! Uwierzcie, że będzie w czym wybierać! W letnie, ciepłe wieczory wpadnijcie do nas by posłuchać setów serwowanych wprost z naszego baru. Czeka Was szeroki wachlarz gatunków muzycznych. 

BIERZCIE ZNAJOMYCH I WPADAJCIE! 
Wstęp wolny!

1 SIERPNIA - ROBART
( house // soul // lata 80-te/90-te ) 

Roberto Sannazzaro "Robart" pół Polak pół Włoch, zaczął grać muzykę w 2011 roku. Jego muzyczną inspiracją są: house i soul z lat 80-tych i 90-tych oraz funk. W wolnych chwilach zajmuje się produkcja muzyki house i disco.

8 SIERPNIA - WAKE UP
( ambient // hiphop // newjazz // soul // newbeats )

Kolekcjoner płyt winylowych, krakowski DJ., organizator imprez klubowych, festiwalowych oraz promotor. Wielbiciel rytmu i pozytywnej energii płynącej z muzyki. Jako DJ. udziela się od 2009 roku, grając głównie w krakowskich klubach i na scenach wielu miast jako hip hop'owy DJ koncertowy. Współpracował, m.in. z Estropicall DeeJays, Kalepusz Crew, Easy Cheesy, Rewelacyjni Hydrofoniks, Nibyland Sound System, Hiob. Od 2000 roku gra na bębnach afrykańskich oraz na różnorakich instrumentach perkusyjnych. W swoich setach dj'skich prezentuje głównie muzykę korzenną: funk, soul, afrobeat, hip hop, aczkolwiek ostatnio zahacza o rejony bardziej elektroniczne... Jego muzyczną wizytówką jest cykl Check Out The G.r.o.o.v.e w krakowskiej Alchemii.

15 SIERPNIA - ELIS JAKE
( deep house )

Producent, DJ oraz promotor. Założyciel projektu #BENDERBASS - jednej z najbardziej wpływowych promo grup w kulturze underground zachodniej Ukrainy. Organizator rave'ow, festiwali oraz imprez klubowych o charakterze muzycznym techno, house, trap zlokalizowanych w Równe, Ukrina. Oprócz tego, że grając na scenie nadaje przewagę mocnym brzmieniom, jego własne produkcje to słodkie i seksowne deep house, które m.i. były wydane na francuskim label'u Taste the Vibe.

22 SIERPNIA - SHANDRILL
( drum and bass )

Iwona przez długie lata szukała "swojego" gatunku błąkając się gdzieś między techno a acidem. Odnalazła go w końcu w listopadowy wieczór 2014 roku przy ul. Dajwór w klubie Caryca. Od tamtej pory zakochana w dramenbejsach, cyklicznie uczęszczała na imprezy organizowane w jej rodzinnym mieście - Krakowie. Po roku czasu postanowiła organizować imprezy, głównie w Kawiarni Naukowej, co zaowocowało podłapaniem bakcyla i sama zaczęła mixować. W jej parkietowych setach musi się dużo dziać i różnorodnie, najlepiej z przytupem. W domowym zaciszu można ją przyłapać na liquidach. Do tej pory miała przyjemność zagrać w miejscach takich jak: Kawiarnia Naukowa (Kraków), Prozak 2.0 (Kraków), W Remoncie aka ZetPeTe (Kraków), Amnesia (Kraków), Arena (Olkusz).

29 SIERPNIA - GR8 FUN
( tech house // house )

Wielki pasjonat dobrych brzmień i muzyki elektronicznej. Najbardziej ceni sobie brzmienia i grania z czarnych krążków woskowych, które pochłaniają jego oraz publiczność swą energią w świat prawdziwych emocji.

Brak komentarzy: