piątek, 14 lipca 2017

Nowohucka Akademia Wina: Inauguracja

Czy przechadzając się po Hucie zastanawialiście się kiedyś, gdzie można się napić dobrego wina w naszej dzielnicy? My tak!

Dlatego właśnie zapraszamy Was na inaugurację Nowohuckiej Akademii Wina! Będzie to seria spotkań, na których wspólnie odkryjemy czym różnią się od siebie poszczególne gatunki win, skąd pochodzą oraz jaki jest proces ich produkcji. Podczas prezentacji dowiecie się wszystkiego co chcielibyście wiedzieć o winie, ale baliście się zapytać :)

Akademia będzie mało akademicka. Żadnych referatów, kolokwiów, egzaminów, czy pał ze sprawowania. Będzie dużo radości płynącej ze wspólnych (nie)winnych rozmów i odkrywania nowych smaków. 

Premierowo zostanie odsłonięta karta win, która zagości w Kombinatorze na stałe!

O winach opowie wam Damian Simankowicz. Sommelier, który pasją do win zaraził się podczas wakacyjnych podróży. Damian jest absolwentem Szkoły Sommelierów, gdzie ukończył kursy londyńskiej szkoły Wine & Spirit Education Trust na poziomie Advanced. Prywatnie miłośnik Nowej Huty 😃

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Na miejscu będzie można zakupić vouchery, dzięki którym odkryjecie smaki wszystkich naszych win.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy: info@klubkombinator.com oraz przez nasz profil na FB.

Brak komentarzy: