niedziela, 5 lipca 2015

Made in Zalew - czyli warsztaty kreatywne dla dorosłych

Do it yourself! Zapraszamy na warsztaty dla dorosłych, w trakcie których pokażemy Wam, jak stworzyć alternatywę dla produktów „Made in China”. W sierpniowe środy o 18:00 będzie można stworzyć wyjątkowe rzeczy. Aby wziąć udział w zajęciach nie trzeba wykazywać żadnych supermocy, wystarczy odrobina czasu i zapału.


12.08 (śr.) Upiększanie przez wycinanie – decoupage na tkaninie 
Będziemy upiększać ukochane przez wszystkich eko-fanów, zakupoholików i gospodynie – bawełniane torby ekologiczne. Dodamy kolorów, ozdobimy je fikuśnymi wzorami, a wszystko w łatwy i przyjemny sposób, z wykorzystaniem techniki decoupage. Do dyspozycji będą niezliczone ilości serwetek w rozmaite wzory :)

19.08 (śr.) Lawendowo mi! - pachnące zawieszki 
Kolejne warsztaty odbędą się w cudownie relaksującej atmosferze, a to za sprawą lawendy. Będziemy tych pięknie pachnących kwiatów używać do wykonania aromatycznych zawieszek do wykorzystania w szafie, szufladzie, samochodzie czy innym bliżej nieokreślonym miejscu.
Do dyspozycji będziemy mieli naturalne tkaniny, taśmy, wstążki oraz koronki czyli wszystko to, co pozwoli nam stworzyć niepowtarzalne prace.

26.08 (śr.) Uczta dla zmysłów - musujące kule do kąpieli 
Na ostatnich warsztatach poświęcimy czas naszym zmysłom. Szczególnie rozpieścimy powonienie. Będziemy pracowali z cudownie aromatycznymi olejkami. Będą te energetyzujące, jak i rozluźniająco – odprężające. Każdy nos znajdzie coś dla siebie. Stworzycie własne kompozycje zapachowe zamknięte w musujących kulach do kąpieli. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią się rozpieszczać :)

Na wszystkie warsztaty wstęp wolny!

Wszystkie warsztaty przygotuje Warsztatownia. Warsztaty edukacyjne i artystyczne.

Brak komentarzy: