środa, 10 września 2014

Sacrum Profanum 2014

Zapraszamy na Festiwal Sacrum Profanum 2014. W dniach 14-19 września festiwal zagości w Teatrze Łaźnia Nowa. Szczegółowy program i informacje na temat biletów dostępne są na tutaj.

Jest nam niezmiernie miło, że Klub Kombinator jest partnerem tegorocznej edycji Festiwalu! Na wszystkich gości festiwalowych czekają w Kombinatorze niespodzianki (i oczywiście pyszna kawa :)

W czwartek (18 września) od 22:30 zapraszamy na wyjątkowy DJ set w wykonaniu DJ Wake Up'a. - wstęp wolny.

Festiwal Sacrum Profanum to międzynarodowy projekt, który zyskał status jednego z najciekawszych wydarzeń muzycznych Europy. Prezentuje muzykę najnowszą, stawia sobie za cel zacieranie granic pomiędzy muzyką współczesną, traktowaną nierzadko jako trudną i niezrozumiałą, a zdobyczami ambitnej sceny rozrywkowo-eksperymentalnej. Jego rangę buduje udział: z jednej strony – najlepszych zespołów wykonujących muzykę współczesną, m.in. Ensemble Modern, Alarm Will Sound, Bang on a Can All-Stars, Kronos Quartet, z drugiej zaś – gwiazd światowej sceny alternatywnej m.in. Aphex Twina, Jónsiego, Jonny’ego Greenwooda (Radiohead), Adriana Utley’a (Portishead), zespołów Kraftwerk czy Sigur Rós.


Brak komentarzy: