wtorek, 26 sierpnia 2014

Letni Ogród Uciech - żegnamy wakacje

Ogród pełen emocji
30 i 31 sierpnia

W sobotę, 30 sierpnia, od 15:00 Babki z Nowej Huty podsumowują swoje dotychczasowe działania (których sporo jeszcze tej jesieni) i zapraszają na wspólne debatowanie i planowanie. Mile widziane panie pełne radości i zapału, młode i starsze, o różnorodnych zainteresowaniach i doświadczeniach - słowem: wszystkie babki z Nowej Huty! Będziecie mieli też ostatnią szansę, by zatańczyć ze swoją babcią, wujkiem, wnuczkiem czy sąsiadką - od godziny 17:00 ruszymy z finałową Potańcówką Międzypokoleniową

W niedzielę, 31 sierpnia, atrakcje czekają na Was od samego rana: o godzinie 9:00 joga w ogrodzie, a o 10:30 śniadanie na trawie. Na pożegnanie wakacji dzieciaki w formie stworzą unikalne „pudełka dobrych momentów”, w których schowają skarby tego lata. Wszystkich rodziców zapraszamy później na warsztaty z pedagogiem, na których dowiecie się, jak skutecznie komunikować się z własnymi dziećmi (godz. 15:00, zapisy: warsztaty@klubkombinator.com). 

A na zakończenie coś zakręconego i wybuchowego – a jednocześnie łagodnego i subtelnego: koncert Łagodnej Pianki! Zwariowany zespół z Sędziszowa Małopolskiego zaprezentuje swój świeży i pachnący materiał.

Wszystkie wydarzenia są darmowe. Wszystkie atrakcje odbywają się w ogrodzie Łaźni Nowej. Jesteśmy jednak przygotowani na wszystkie ewentualności - gdyby pogoda miała nie dopisać, szukajcie nas w Klubie Kombinator! 

30.08 sobota
15:00 Babki z Nowej Huty - spotkanie w ogrodzie
17:00 Potańcówka Międzypokoleniowa - pożegnalny bal gra DJ Ludwik Zamenhof 

31.08 niedziela
09:00 Joga w ogrodzie - ostatnie spotkanie z Kingą Puk
10:00 Śniadanie w ogrodzie
12:00 Dzieciaki w formie - Warsztaty tworzenia „pudełek dobrych momentów”
15:00 Warsztaty komunikacji międzypokoleniowej, czyli jak sprawić, by dzieci nas słuchały (zapisy: warsztaty@klubkombinator.com - liczba miejsc ograniczona)


20:00 Łagodna Pianka - koncert w ogrodzie

Wstęp wolny!

Brak komentarzy: