wtorek, 17 września 2013

Slajdowisko z podróży Ewy Reciak

Zapraszamy na slajdowisko Ewy Reciak z jej szalonej podróży po Azji i Australii. 17 września od 19:00 Ewa opowiadać będzie o tym jak niewiele trzeba by znaleźć się na drugim krańcu świata. 

"Będąc w pracy dostałam sms: Singapur na flyforfree za 1600 złotych w obie strony! Przez cztery dni się zastanawialiśmy, aż w końcu z motylami w brzuchu kupiliśmy bilety… lecimy do Azji! Rzuciliśmy się na wszystkie portale podróżnicze w popłochu, odczuwając ( przynajmniej ja) wszelkie możliwe uczucia przed wyjazdem: radość przeplataną ze strachem, lęk przed nieznanym z adrenaliną, czy też uczucie ścisku żołądka z motylami. Jednakże nie taki diabeł straszny, jak to mawiają, i nasz miesiąc okazał się jedną z przygód życia. Chcieliśmy się z tym z Wami podzielić.
Serdecznie chcieliśmy Was wszystkich zaprosić na slajdowisko z podróży, którą odbyliśmy na przełomie maja i czerwca. Udało nam się odwiedzić dwa kontynenty i 5 krajów : Singapur, Kuala Lumpur, Zachodnią Australię, Bali i przy okazji Francję.
Zapraszamy osoby doświadczone w podróżach – podzielcie się swoim doświadczeniem:-) Będzie nam miło usłyszeć trochę dobrych rad w połączeniu z Waszymi opowieściami.
PRZYBYWAJCIE. Będzie dużo zdjęć i opowiadań.
Jeszcze raz zapraszamy gorąco!"


Wstęp wolny
Zapraszamy!


Brak komentarzy: