piątek, 16 sierpnia 2013

Piknik w ogrodzie 18.08

Długi weekend warto zakończyć relaksując się w ogrodzie. 18 sierpnia zapraszamy na piknik, podczas którego będą:

Joga w Ogrodzie (zajęcia od 14:00 do 15:30

Origami - warsztaty tradycyjnych i nowoczesnych wzorów (od 16:00 do 18:00)

Kreatywna Strefa Dzieci, czyli fantastyczne warsztaty dla małych i większych dzieci (od 16:00 do 18:00)
 
A na półce stoją słoiczki wypełnione domowym masłem orzechowym i granolą, zdrowe przekąski, a także coś dla posiadaczy bardziej „słodkich zębów”!
 
Moniczka gotuje słodkości prosto z bloga
Moniczka w Kuchni to blog kulinarny, w którym dzielę się moją pasją i zainteresowaniami. Moniczka to ja. Uwielbiam gotować, jeść, delektować się smakiem dobrego wina, próbować nowych dań, eksperymentować w kuchni. Staram się prowadzić zdrowy tryb życia w rytmie Slow. Należę do ruchu Slow Food, prowadzę warsztaty dla dzieci ze Szkołą na Widelcu. Kiedy tylko mogę dzielę się moją pasją. Ponadto garściami czerpię wiedzę, doświadczenie i miłość do dobrego jedzenia ze wszystkich możliwych źródeł. Od niedawna dzielę się moją wiedzą i umiejętnościami nie tylko blogując ale także w bezpośrednim kontakcie, podczas różnych imprez kulinarnych. Piekę kolorowe, zdrowe tarty do których dokładam kilka specjalnych składników- pasję, miłość i kropelkę szaleństwa.
Wegan Nerd to blog poświęcony kuchnie roślinnej. Na marne szukać w niem mięsa, ryb, nabiału w tym mleka i innych produktów odzwierzęcych. Ala Kocha jeść, gotować, przerabiać przepisy, szukać nowych inspiracji, grzebać w ziemi i głaskać koty. Uważa, że kuchnia roślinna jest piękna. Pełno w niej świeżych produktów, ciekawych połączeń, warzywa zamieniają się w pyszne desery, główne dania bywają wymyślne, ale i proste zawsze kolorowe i smaczne. Tutaj z pierwsze skrzypce zawsze grają chwasty, polskie bulwy, owoce i kwiaty. Publikuje i robi zdjęcia dla nowojorskeigo Chickpea Magazine. Współpracuje również z portalem Kuchnia Zwierciadła. Marzy o stosie autorskich książek kucharskich. Na pikniku Wegan Nerd zaskoczy nam piekielnie dobrymi warzywnymi burgerami z mnóstwem dodatków. Nie zabraknie też słodkości.
poza tym:
- Slackline - złap równowagę na linie
- Muzyka miła dla ucha
- Paletki vel. kometka
- Boules
- i kilka innych niespodzianek...

Niedzielny relaks w ogrodzie wpisz w swoim kalendarzu!

Poleniuchuj z nami!

Brak komentarzy: