poniedziałek, 29 lipca 2013

Ewa Reciak - koncert w ogrodzie dźwięków


Klub Kombinator wraz z Teatrem Łaźnia Nowa zapraszają na niezwykły koncert "Ogród dźwięków"! Już 4 sierpnia od 20:00 na scenie w ogrodzie teatru Łaźnia Nowa zaprezentuje się Ewa Reciak - piosenkarka i gitarzystka, kompozytorka niezwykle ciepłych utworów. Muzyka Ewy z wieloma wpływami jazzu, muzyki klasycznej i romantycznych ballad, to podróż do subtelnego świata emocji i uczuć.

Jak sama mówi, inspiracji do tworzenia jest niesamowicie dużo, od przypadkiem podpatrzonych gestów i spojrzeń zakochanych, przez zachwyc
anie się kolorami na sierpniowym niebie, aż po własne, bardzo osobiste i intymne emocje.

Przed występem Ewy na scenie usłyszycie Kwater&Goliński Band, którzy zagrają utwory w soulowych aranżacjach, opartych o akustyczne granie.
Data: 4.08.2013 r.
Godzina: 20:00
WSTĘP WOLNY!O Ewie:
Ewa Reciak jest młodą i pełną energii dziewczyną, która kocha śpiewać. Pasją Ewy zawsze była muzyka. Śpiewała w zespołach, kabarecie, czy chórach. Dopiero w 2008 roku zaczęła swoją solową karierę, po ukończeniu Laboratorium Głosu Olgi Szwajgier w Krakowie. W 2009 roku nagrała pierwszą płytę ,,Powiedz mi to” w Mile High Music Studio w Londynie. Od tamtej pory regularnie śpiewa na koncertach i festiwalach w Polsce i Wielkiej Brytanii, również z londyńskim zespołem The Greater Good. Obecnie uczy się śpiewu w Varsaw Music Studio pod okiem Magdaleny Navarrete.
Jak sama mówi: ,,Jest mi niezmiernie miło, że będę mogła znowu zagrać w Kombinatorze! Tym bardziej, że przywiozę kilka nowych utworów i nowo zaaranżowanych. Nie mogę się doczekać! Zapraszam wszystkich gorąco!”

Brak komentarzy: