wtorek, 24 kwietnia 2012

Twoja Salka Fest!

Zapraszamy 28.04. do Kombinatora, gdzie odbędzie się IV edycja koncertu Twoja Salka Fest, na którym zagrają 4 kapele:

allternout-rock: Określający się jako rock artystyczno mistyczny

seed-rock-metal: Twórczość zespołu można najprościej określić jako muzyka metalowa, jednak sami członkowi z dystansem odnoszą się do jakichkolwiek prób zaklasyfikowania tworzonej przez nich muzyki. Zespół powstał w marcu 2008 roku w Krakowie z inicjatywy trzech studentów krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Debiutował 28 września 2008 roku w klubie Indigo na ul. Floriańskiej w Krakowie. W studio nagrań pod okiem Pawła Kluczewskiego, zarejestrował 4 utwory własnej kompozycji.

think pink-rock: We wrześniu 2009 roku Roxy znudzona męskimi podrygami na scenie postanawia założyć babski zespół rockowy. W tym celu dodaje ogłoszenia, gdziekolwiek się da, aby znaleźć inne grające dziewczyny. Na ogłoszenie odpisuje Angie i tak rozpoczyna się przygoda zespołu Think Pink! Po krótkim czasie do zespołu dochodzi Marli. Niestety przez długi czas nie udaje się zorganizować żadnej próby, aż do maja 2010 roku. Po wielu poszukiwaniach gitarzystki solowej dziewczyny natrafiają na Well, która wnosi wiele świeżości i ostrej melodyjnej nuty w thinkpinkową twórczość zespoł.

jacknut -rock: Zespół łączy mocny, niski wokal a’la Sully Erna z szybkim i cięższym riff-rockiem. Całość oscyluje w typowo hardrockowych, choć widocznie „obciążonych” klimatach, jednak brzmienie Jacknut to wciąż kwestia otwarta. 

Data: 28.04.2012
Godzina: od 18:00
Wstęp: 6zł
Organizator: Twoja Salka, www.twojasalka.pl

Brak komentarzy: